• Tel:+90 332 345 08 50
  • info@hidrooz.com.tr
  • GÜCÜN
    PUSULASI

  • KISKANDIRAN TEKNOLOJİ

Tanıtım filmi yayında linke tıklayarak izleyebilirsiniz

Neden Biz ?

2010 yılında şirketleşerek araç üzeri mobil vinç üretimine başlayan Hidro Öz kurucuları, 1995 yılından bu yana vinç imalatında önde gelen firmalarda önemli görevleri üstlenmişlerdir.

Misyonumuz

Kurum olarak müşteri odaklı çalışmalarımıza devam ederek, üretimden kuruluma, satış sonrası servisten müşteri ilişkilerine kadar olan tüm süreçteki sorumluluklarını büyük bir hassasiyetle yerine getirerek, alanında lider, sürekli gelişen, kaliteyi ürün ve hizmetiyle harmanlayan bir firma kültürü yaratmak. Hidroöz olarak sektöre yön veren bir kurum olabilmek ve bunun yanında uluslar arası kalite standartlarına uygun ürün üreterek pazarda kalıcı bir yer edinmek firma olarak benimsediğimiz misyonumuzdur.

01

Vizyonumuz

Hidroöz olarak en büyük vizyonumuz müşteri memnuniyetini sağlayarak ulusal ve uluslar arası platformda üstün hizmetler veren bu doğrultuda marka kurum imajı oluşturan ve tercih edilen bir kurum olmaktır. Bunun yanında uygun ve esnek fiyat politikasıyla, makine sektöründe anahtar teslim sistemler kuran, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, değişime yön veren bir dünya markası olabilmek öncelikli hedeflerimizdendir.

02

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin değişen – gelişen şartlarını göz önüne alarak ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp istenilen şekilde, sürekli ve zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak, Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim ve hizmetlerimizde en gelişmiş teknikleri kullanmak, Ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için çalışanlarımızın katılımını sağlayarak memnuniyetleri, motivasyonları ve eğitimleri için gereken tedbirleri almak, Kalite yönetim sistemimizi belirli dönemlerde gözden geçirerek etkinliğini artırmak ve sürekli iyileştirmek.

03

Yeni dönem online kataloğumuz hazır, PDF formatındaki kataloğumuzu indirip inceleyebilirsiniz...